Vettel: Ezzel már tartoztam a csapatnak

Sebastian Vettel: Nagyon jó érzés újra elsőként végezni egy időmérőn. 

Ezzel már tartoztam a csapatnak. Nem kezdődött jól a szezon, nagyon nehéz dolgunk volt, de sokat dolgoztunk az autón. Múlt hétvége óta nem sokat pihenhettek a csapattagok, szinte folyamatosan dolgoztak azon, hogy ezt az eredményt elérhessük.

Jó volt az autó, de nem volt sima a kvalifikáció, majdnem kiestem a Q2-ben. Végül azonban sikerült elsőként zárnom. Bahreinben nagyon nehéz versenyezni, de elég agresszívek vagyunk, és remélem jók leszünk holnap és meglesz a versenytempónk. Elégedett vagyok az autóval, bízom benne, hogy sikerül újra győznünk, bár jó néhányan vannak a mezőnyben, akik esélyesek a győzelemre.

Forrás: sport365.hu

Related

sport 8647424192410481319

Follow Us

Hot in week

Recent

autó-motor

Comments

érdekesség

Side Ads

bulvár

Text Widget

Connect Us

item
Wordpress