Trieszt: Magyar-spanyol az elődöntőben

Jancsó Kornél, az MTI különtudósítója jelenti:
A már biztos londoni olimpiai résztvevő magyar válogatott a spanyol csapattal játssza a trieszti elődöntőt szombaton 18:30-tól az ötkarikás selejtező tornán.
  
A csoportban Drávucz Ritáék által 10-9-re vert hispániai együttes az idei Eb-ezüstérmes hellének pénteki, negyeddöntőbeli legyőzése révén követték a magyarokat és a kanadaiakon túljutó oroszokat egyfelől az elődöntőbe, másfelől a trieszti legjobb négy egyikeként a londoni nyári játékokra.
  
A másik szombati elődöntőt 20 órától az oroszok vívják a péntek esti olasz-holland mérkőzés győztesével.

    Eredmény, negyeddöntő:
Spanyolország-Görögország 9-7

    korábban:
Magyarország-Kazahsztán 18-5
Oroszország-Kanada 7-6

    később:
Olaszország-Hollandia 20 ó
  
    A londoni olimpiára a negyeddöntős párharcok győztesei szereznek indulási jogot. A nyári ötkarikás játékok nyolcas női tornájának eddigi biztos résztvevői: Nagy-Britannia, Egyesült Államok, Ausztrália, Kína, MAGYARORSZÁG, Oroszország, Spanyolország

Related

vízilabda 6610051989422095605

Follow Us

Hot in week

Recent

autó-motor

Comments

érdekesség

Side Ads

bulvár

Text Widget

Connect Us

item
Wordpress