Női pólóválogatottunk kijutott az olimpiára
https://negy7.blogspot.com/2012/04/noi-polovalogatottunk-kijutott-az.html
A magyar női vízilabda-válogatott 18–5-re legyőzte Kazahsztánt a trieszti olimpiai selejtezőtorna negyeddöntőjében, agy bejutott az elődöntőbe. Ami azonban fontosabb, Merész András együttese ezzel a sikerrel kvalifikálta magát a londoni olimpiára.
Magyarország–Kazahsztán 18–5 (6–1, 3–1, 4–2, 5–1)
Forrás: NSO.hu