Női pólóválogatottunk kijutott az olimpiára


A magyar női vízilabda-válogatott 18–5-re legyőzte Kazahsztánt a trieszti olimpiai selejtezőtorna negyeddöntőjében, agy bejutott az elődöntőbe. Ami azonban fontosabb, Merész András együttese ezzel a sikerrel kvalifikálta magát a londoni olimpiára.

Magyarország–Kazahsztán 18–5 (6–1, 3–1, 4–2, 5–1)

Forrás: NSO.hu

Related

vízilabda 678880843510327860

Follow Us

Hot in week

Recent

autó-motor

Comments

érdekesség

Side Ads

bulvár

Text Widget

Connect Us

item
Wordpress