Elődöntőben a Szolnok
https://negy7.blogspot.com/2012/04/elodontoben-szolnok.html
Elsőként a címvédő Szolnok jutott be az elődöntőbe a férfi kosárlabda NB I-ben, mivel pénteken is legyőzte a Kecskemétet, s ezzel 3-0-ra megnyerte a párharcot.
Az Eurochallenge Kupában négyes döntőbe került Szolnok a harmadik negyed után már 15 ponttal vezetett, végül kettőt őrzött meg az előnyéből.
Férfi NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzések:
Szolnoki Olaj-Kecskeméti KSE 66-64 (14-14, 19-16, 25-13, 8-21)
legjobb dobók: Trotter 16, Nikolov 15, Horváth Á. 14, illetve Wittmann 19
A párharcot a Szolnok nyerte 3-0-ra.
Falco-Szova KC Szombathely - Kis Rába-menti Takarék Soproni KC 65-67 (16-13, 28-23, 7-18, 14-13)
legjobb dobók: Szabó Z. 14, illetve Egemonye 19
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-1 a Sopron javára.
A negyedik mérkőzést hétfőn rendezik.
Fortress-Lami Véd Körmend - Atomerőmű SE 92-88 (24-20, 21-19, 22-28, 25-21)
legjobb dobók: Bell 23, English 23, Németh 20, illetve N. Williams 15
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-1 a Körmend javára
A negyedik mérkőzést hétfőn rendezik.
Forrás: MTI.hu